| faaalyoana a întrebat:

Desi am spatiu in d, free space :23 Gb
total size :24 Gb
Iar in c, free space :3, 73 mb
total size :24, 4 gb
Incerc sa descar niste fotografii de pe ap. foto si imi da o eroare : Transfer failed because the hard disk is full. Please tree up space, then retry.
Si nu inteleg de ce imi apare aceasta eroare, indiferent daca vreau sa salvez in c sau in d.
Am sters o gramada de chestii din calc.pana si toata muzica.
Cand dau "start transfer " cateodata merge cateva sec apoi apare eroare. k nu am loc in calc.
pls ajutati-maa!

Răspuns Câştigător
| PuLs a răspuns:

Ai nevoie de memorie si in C. Sterge din C sa ai cel putin 20 MB si pe urma o sa-ti mearga.

3 răspunsuri:
| jabiilord a răspuns:

Foloseste asta ca sa mai cureti din fisiere temporare: http://www.tutorialepc.ro/ccleaner-optimizare-sistem-de-operare.html

| michaelpfan a răspuns:

Deci sterge ce ai pe c ca sa ai spatiu sau da sa salveze pozele in d.

| itsirc3 a răspuns:

Ai prea putin spatiu in C.