| Danutul22 a întrebat:

Salut,cand folosesc MEGA pentru a downloada ceva,imi apare urmatorul mesaj : "Your available browser storage for MEGA cannot handle this download size, please free up some disk space." Chiar nu stiu ce sa fac, am facut un nou cont pentru MEGA, am mutat locul unde se salveza lucrurile in alt DISK cu mai mult spatiu si nu imi mai dau seama ce sa fac. putin ajutor? Normal ca dau funda!

1 răspuns:
| kteichd a răspuns:

Mega.co.nz? pe telefon? daca dar trebuie sa descarci aplicatia de pe google play mai intai e mai usor asa sa descarci unde vrei tu.
Zice ca browserul nu poate descarca fisierul in folderul lu ca nu are spatiu. incearca sa vezi daca poti descarca intr-un folder ales de tine