| Scotocell a întrebat:

Doresc să încep un curs IT, unul complet (Full-Stack Developer) îmi puteți da câteva păreri și unde mă pot înscrie? P.S. Sunt multe și nu știu care e ok. Mulțumesc!

5 răspunsuri:
| dinaprilie a răspuns:

You take the hard way.
Aditional dupa ce am citit reviewuri de pe la scolile, cele 2-3, cu "renune" am renuntat si am inceput singur..fiecare are modul lui de cum invata si atunci..na.

| Scotocell explică (pentru dinaprilie):

Pai si de unde as putea incepe singur?

| dinaprilie a răspuns (pentru Scotocell):

Nu stiu. Adica depinde de fiecare cum poate sa invete sau na..eu spre ex sunt cu cartea si cu invatatul ontr/o clasa fizica cu profesor and stuff.