| YoanaEllyk a întrebat:

Eu sunt plecata de 3 ani in Germania. Sunt acum in clasa a9B a si as dori ca dupa ce termin scoala aici, sa fac facultatea de arhitectura in Romania. Ma puteti va rog ajuta? Sa imi spuneti va rog de ce anume am nevoie ca sa pot intra la facultate happy multumesc anticipat (aici dupa clasa a10a termini scoala) astept raspunsuri

1 răspuns:
| emilitalia a răspuns:

Yoana sunt mai multe facultati de arhitectura in tara. In ce oras doresti?