| liz_3757 a întrebat:

Facultatea de info sau medicina?
sunt la mate-info dar as vrea sa fiu dentist.nu stiu ce sa fac.imi place si informatica putin.

2 răspunsuri:
| ralucaralu a răspuns:

Si eu sunt la mate-info si vreau sa aleg medicina. Imi place si mie informatica, dar nu ma vad toata viata in fata unui calculator. Desi e foarte cautata, informatica nu ma atrage din punctul acesta de vedere. Prefer sa ramana un hobby. Tu trebuie sa alegi, sa te gandesti care ti se potriveste mai bine. Succes!

| Lhau a răspuns:

Medicina!(respect)