| MarcelinoPanivino00 a întrebat:

Funda! Se face multa latina la filo? Tocmai m-am transferat de la mate-info. big grin

6 răspunsuri:
| idontknow a răspuns:

Nu, eu sunt la filologie, vei avea doar o ora pe saptamana, iar directorul a pus-o vinerea de la 13la 14 si iti dai seama ca la ora aceea cam nimeni nu mai era in liceu. oricum mare importanta nu da.limba latina este o limba moarta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce **** esti! Unde ti-a fost capul de te-ai transferat? angry Sa vezi tu ce o sa iti bage latina pe gat, delclinari, terminatii masculin, feminin, neutru. E foarte grea latina. E trist ca te-ai transferat la acest profil de tot rahatul, n-o sa ai nici o perspectiva de viitor... Din partea mea esti un MARE IDIOT ca te-ai transferat...

| Just Kiddin' a răspuns:

o ora sau 2 pe saptamana si se da si teza la latina happy

| Aura a răspuns:

Pai, latina e una din materiile la care dai teza. Eu sunt la profil filologie, si in clasa a 9a aveam doar o ora. Acum in a 10a la fel, am trecut in cl a 11a si nu stiu inca. Insa stiu ca dai teza.

| ~ Renata ! - ElectroGirl °•° a răspuns:

Bunahappy. Eu sunt la filo-engleza si am doar 1 ora de latina pe saptamana.In schimb dau teza la aceasta materiehappy.

| ~ Renata ! - ElectroGirl °•° a răspuns:

Bunahappy. Eu sunt la filo-engleza si am doar 1 ora de latina pe saptamana.In schimb, dau teza la aceasta materiehappy.