| Mihaitzz a întrebat:

Sunt a x-a, si m am transferat de curand la filologie franceza, de la mate info, si urmeaza ca joi sa dau diferenta la latina. Imi poate spune cineva care a mai dat, ce cerinte voi primi? Multumesc.

2 răspunsuri:
| popescudorinel a răspuns:

Stai linistit...ca si chiar daca nu sti te va ajuta profesorul! happy asa am patit eu

| Julia125 a răspuns:

Poi...noua ne-a dat sa traducep propozitii din romana in latina, sa conjugam, si ne-a mai dat din literatura. daca va da traduceri, nu o sa va mai dea prea multe exercitii(noi asta am primit semestrul trecut)

P.S. sunt a X -a