| YourDreams a întrebat:

Heii; x; x. Cum as putea strange niste likeuri la pagina mea de facebook? Dau Fundawinking

Răspuns Câştigător
| RedRoses a răspuns:

Iti lasi linkul pe alte pagini care au like's +1.000 si acolo ii spui daca puteti face schimb de 1, 2, 3...like-uri. Atatea cate poti tu! Ii spui sa faceti publicitate reciproca prin poze. Postezi multe poze si joci foarte multe jocuri cu fanii astfel incat ei vor distribui poze, vor vedea alti prieteni de ai lor + iti faci multe like-uri si la TALKING... Funda?

2 răspunsuri:
| Alexandra0797 a răspuns:

Prin publicitate, schimb de like-s faci joculete ex Spanzuratoarea, elimina, continua statusul etc. si postezi mai mult ca sa cresti in talking si asa cresti si in like-s

| MadutSsSa a răspuns:

.Buna! :* Faci publicitate la pagina. Trimiti link-ul la diferite persoane. Sau poti sa iti rogi si prietenii sa faca acelasi lucru :*. Sper ca te-am ajutat. Funda?batting eyelashes