| LissaLy a întrebat:

Heei! Ascultati, sunt intr-un fel de balanta, stiu ca aaam timo, da vreau sa ma axez pe ceva, imi doresc foarte mult sa devin actrita, iubesc asta, doar ca nu gasesc pe nimeni care sa ma sfatuiasca in legatura cu asta. Deci, dati-mi, va rog mult, niste sfaturi, adica: e munca grea? E frumoasa? Ce trebuie sa fac ca sa pot juca daca as termina facultatea, cum sa fac? E greu la facultatea aceea? Inveti mai multe chestii? Si incaodata: cu cine, unde sau ce trebuie sa fac ca sa joc intr-un film? Cum sa incep, pana ajung acolo? Funda pentru cele mai bune sfaturi! Va roog, chiar am nevoie, pentru ca vreau sa o iau usor spre ceea ce vreau sa realizez! happy

2 răspunsuri:
| TudyCFR a răspuns:

Cauta pe siteuri de specialitate cand este ceva casting si mergi la un casting si o sa vezi cu ochii tai cu este. nu merita sa te iei dupa altii

| dutamaduta a răspuns:

Teatrul actoria e mai mult un hobby si nu cred ca ai sa gasesti facultate pentru a deveni actrita. este foarte frumost dar destul de greu multe scenari am fost si eu la teatru dar nu te sfatuesc am renuntat pentru ca era prea obositor. si nu e asa usor sa joci intr-un film. ai putea merge la palatul copiilor pentru a juca in piese de teatru daca, chiar iti place pup