| tay2012 a întrebat:

Heei! Vream sa va intreb voi ce parere aveti despre America?
In ce domeniu credeti ca as putea lucra acolo? mi-e imi place fotografia, arta, dar imi merge si mintea, deci as putea lucra si in domeniul calculatoare. Ce crediti ca va fi de viitor? eu sunt a 7-a si curand va trebui sa aleg un liceu. Multumesc pentru raspunsuri.
big grin

Răspuns Câştigător
| gingergirl1 a răspuns:

In orice caz e mai bine acolo decat aici in Romania! Acolo ai un viitor aici nu...Cand aveam 4 anihappy am stat 3 luni in SUA, dar ne-am intors pentru ca am plecat decat eu cu mama iar tata a ramas aici si a trebuit sa ne intoarcemsad In orice caz e o tara superba! Oamenii de acolo sunt SUPER amabili.Total opusi romanilorwinking etc. E tara tuturor posibilitatilor(dupa cum se spune)...Numai binehappy

2 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Primele 10 branduri din Top 100, sunt din America. Te las pe tine sa-mi spui care e treaba cu eiwinking

| tay2012 explică:

Multumesc mult amandurora! big grin
din pacate pot da funda numai unuia sad
scuze IMC90. sad