| AvalohAlyn a întrebat:

Ma gândeam sa fac un curs de calculatoare cu plata în viitor,ce îmi recomandați asa la nivel de novice în IT? Nu prea am făcut informatica la școală ci doar T.I.C, știu sa utilizez internetul si sa folosesc PC pentru gaming dar în rest nu știu nimic din informatica, T.I.C ce e mai greu si de specialitate dar vreau sa învăț făcând un curs la o firma /instituție care face cursuri de calculatoare/IT cu plata dar vreau sa va întreb ce curs credeți ca ar trebui sa fac si ar fi bine pentru început sau ce cursuri sa aleg care sa ma învețe mult de calculatoare mai ales partea de functionare/reparare/hardware/software etc nu ma refer direct la programare ci la ce fac cei de la un service de calculatoare.Eu asa, sunt pasionat de gadgeturi și tehnologie am acasă multe gadgeturi de toate felurile și îmi place sa le folosesc.Deci poate m-atj putea ajuta voi cu sfaturi și răspunsuri la aceasta întrebare va rog mult.
Mulțumesc anticipat.

1 răspuns:
| AlexandruSebastiano a răspuns:

Salut Alin, mulțumim de întrebarea ta,
Opinia mea este să încerci cel mai multe lucruri (Job) eu îți sfătuiesc să o contactezi pe Codecol acolo sunt niște băieți superi deci mai poți plăti și în rate succes ☺️