| Shoker a întrebat:

Hei! as vrea sa ma ajutati cu un sfat.anul acesta termin clasa a 12-a.si inca nu stiu la ce facultate sa merg mai departe. oscilez intre geografie, teatru si psihologie. dar nu sunt hotarata. ajutati-ma cu un sfat. funda.happy

Răspuns Câştigător
| AlexandraCroft a răspuns:

Buna Shoker!
Nu cred ca suntem noi in masura sa iti spune`mi la ce facultate sa te bagi tu trebuie sa te hotarasti bine ce vrei sa urmezi in viitor,dara ar fi sa aleg as alege Psihologie, caci si eu ma zbat sa aleg intre facultatea de Stomatologie si de Psihologie, dar asta putin mai tarziu.
Multa sanatate iti doresc!