| anonim_4396 a întrebat:

Câte facultăți private de medicină există, în total, în România? De cele din Arad, Iași și București știu. Mai sunt și altele? Ce părere aveți despre ele?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cluj, Timișoara, Craiova, tg Mures, Oradea, Constanța, Brașov... Toate au facultati medicina

| Nonolita a răspuns (pentru suntserios):

Userul intreaba de cele private. Este facultate privata de medicina la Tg. Mures? Care este?

| suntserios a răspuns (pentru Nonolita):

Sa ma scuze, am citit la repezeala. Nu am vazut treaba cu privat.

| goguPatent a răspuns:

Nu cred ca exista facultate privata de medicina in Iasi.