| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre facultatea de medicină in general? Facultatea de medicină sau facultatea de psihologie?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Alegi ce vrei tu, nu ce-ti zic niste necunoscuti. Medicina, mult mai grea, solicitatanta si ca stres si financiar dar foarte mari sanse sa-ti gasesti post dupa. Psihologie, mai lejera, interesanta daca it place domeniu, dar mari sanse sa nu-ti gasesti loc de munca. Pentru Romania mi se pare suprasaturata piata.

| anonim_4396 explică (pentru Adry05):

Mersi de sfat!

1 răspuns: