| cosminandei11A a întrebat:

Hei vreau sa merg la facultatea de medicina din cluj asa ca iau meditatii la bio-chimie si nu stiu cum sta treaba? Adica media de admitere, si in plus cateodata la ore ma simt atras de materie iar cateodata nu, si cateodata invat la meditatii dar cateodata nu, ce imi sugerati si raspundeti si la cele de sus, dau funda am sanse la medicina?

1 răspuns:
| SamyEA a răspuns:

Sanse ai daca te tii de treaba si inveti sa intri... oricum facultatea de medicina este grea si necesita multa munca... spor la treaba si bafta!