| iubesteOrezul a întrebat:

Vreau si eu niste pareri. Ce credeti ca ar fi mai frumos sa devii? Colonel in cadrul armatei sau Doctor la medicina legala? Sau Cardiolog? Mentionez ca sunt fata.

Răspuns Câştigător
| shhhs a răspuns:

Toate sunt frumoase, insa colonel in cadrul armatei, fiind fata, ar fi mai interesant. happy

9 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Daca TU nu stii ce vrei sa faci cu viata ta, noi, de unde naiba sa stim?
Dar, pentru siguranta ta (ca vad ca nu prea ai cine stie ce trafic prin mansarda), fa-te medic legist. Macar asa, poti fi sigura ca n-o sa ai niciodata acuzatii de malpraxis.

| MenInShadow a răspuns:

Ce e mai frumos? Haha, fato, tu ne intrebi pe noi?
Asta-i o prostiewinking Nu intreba oamenii, oamenii mereu iti v-or spune ce vor ei, nu ce vrei tu, si nu te v-or sfatuii sa faci ce vrei tu, ci ce cred ei ca este bine.
Nu trebuie sa te intrebi pe noi, ci trebuie sa te intrebi pe tine. Tu decizi ce vrei sa te faci, tu decizi ce e frumoswinking
Mie imi plac toate, ca si colonel te-as respecta, dar ca si doctori te-as respecta pentru ca salvezi vietiwinking
Nu te lua dupa oameni, urmeaza-ti visul si devin-o ce vrei tuwinking
Tie trebuie sa-ti placa, nu nouawinking

| DimLight a răspuns:

Pentru o fata doctor cardiologwinking

| Niiiicu a răspuns:

Fiind fata=>cardiologie, ca sa faci sanatos pe un var de al meuwinking

| Gogu06 a răspuns:

Mai bine mentionai ce varsta ai, ca mai mult de 12 nu iti dau.

| iubesteOrezul explică (pentru Gogu06):

Pentru ce p*** mai raspunzi? Te crezi interesant - a?

| GregHouse a răspuns:

Parerea mea? Cardiolog.

| わたなべ久美子 a răspuns:

Din astea trei eu cred ca cardiolog big grin

| ThePro69 a răspuns:

Parerea mea Doctor la medicina happy
In legatura cu armata, e mai mult pentru baieti, daca vrei du-te la Academia de Politie
In legatura cu medicul cardiolog nu cred ca rezisti acolo, trebuie sa ai "inima de fier" happy