| Lexem a întrebat:

Hello! Am nevoie de sfaturile si de cunostintele voastre despre facultatea de tehnologia informatiei si calculatoare de la universitatea bucuresti.As dori sa stiu ce materii se studiaza exact si daca exista candva pe aici care este la aceasta facultate, sa imi ofere cateva informatii.Multumesc anticipat.Astept niste raspunsuri serioase!happy

2 răspunsuri:
| messimirceaa a răspuns:

E prea lunga propozitita asta n-o citesc asa ca nu iti raspund

| maria_2629 a răspuns:

Daca afli raspunsuri la intrebarea ta, ma refer la raspunsuri serioase, trimite-mi si mie un mesaj cu ele, te rog. Si pe mine ma intereseaza. Multumesc anticipat. happy