| RockLegend a întrebat:

Help! am mare nevoie de ajutor

Profa mea de chitara vrea sa merg la masterclass
la cisnadie, costa 200 de lei. adica vrea sa ma duca sa fac nu stiu ce chestii la chitara cu alt profesor din germania.

intrebarea este : se merita?

se merita sa dau 200 de lei ca sa stau doar o saptamana sa fac cu alt profesor chitara clasica?
Eu deja fac chitara in timpul scolii cu profesoara mea
Dar nu stiu de ce vrea sa merg
please help big grin

3 răspunsuri:
| stefan97nic a răspuns:

Da se merita poate profesoara ta vede caci tu ai talent si de aceea te trimite.Si in plus te duci si in excursie in Germania cu doar 200 lei

| RockLegend explică:

@stefan97, lol?

citeste mai atent,
e la cisnadie
nu ma duc in nici o germanie laughing
doar cursul e 200 de lei pana la cisnadie,

| BereCuLamaie a răspuns:

Heei. in primul` rand si eu cant la flaut si la pian. deci stiu ce inseamna masterclass`urile... si da. se merita 200 lei pentru. un masterclass de o saptamana. si mai ales cu un profesor din Germania [sunt foarte buni]. eu vara trecuta am dat pentru. o saptamana 1000 lei straight face

asa ca. sper sa te decizi cum crezi tu ca e mai bine. dar iti spun ca merita...
have fun big hug o sa-ti placa la nebunie. happy
spor happy