| razicopilprost a întrebat:

Hey! as avea si eu o intrebarehappymai precis ce meserie pot sa am daca termin liceul pe profilul de bio-chimie? ce pot sa devin si cati ani de facultate imi trebuie? ofer fundita:*happy

Răspuns Câştigător
| YouNoob a răspuns:

Http://www.chimie.unibuc.ro/
Meserie = Nu conteaza o sa stii sa faci amfetamina :)

21 răspunsuri:
| AnabelleKr a răspuns:

De obicei, medic.happy Facultatea de medicina generalizata dureaza 6 ani.

| 3mil a răspuns:

Maturatoare dureaza trei ani si o sa devii femeie de serviciu, cu placere SUCCES!

| razicopilprost explică (pentru 3mil):

Vai mama ce fraier mai esti. daca nu iti convine intrebarea mea nu trebuie sa raspunzi! apropo mult succes si tie la RER! hai pa

| 3mil a răspuns (pentru razicopilprost):

Cu fata ta mai mult decat o maturatoare nu poti sa te faci, scuze

| razicopilprost explică (pentru 3mil):

In primul rand nu eu sunt in avatar..si daca nu-ti convine arata-mi fata ta sa vad ce scarba mai esti sa vad cat de repede ies din camera.

| 3mil a răspuns (pentru razicopilprost):

De ce nu esti tu in avatar n-ai incaput in poza

| razicopilprost explică (pentru 3mil):

Si de ce nu esti TU in avatar? o_O.aaa da..probabil ti-e frica sa nu iti vedem fata aia urata ca sigur vomitam din cauza ta...

| shtefy a răspuns (pentru razicopilprost):

De la bio chimie poti merge cam pe toate ramurile,poti merge mai departe pe medicina,farmacie, mediu, informatica, cam orice. eu de exemplu sunt la facultate de mecanica, si am gatat tot bio-chimie happy

| 3mil a răspuns (pentru razicopilprost):

Eu macar n-a poza cu altcineva, in fine... tie iti plac manelele?

| razicopilprost explică (pentru shtefy):

Inteleg..mersi mult chiar asteptam un raspuns de acest genhappy

| 3mil a răspuns (pentru razicopilprost):

Cu placere stiam ca o sa-ti foloseasca

| razicopilprost explică (pentru 3mil):

Ce sa-mi foloseasca? eu i-am multumit la shtefy nu tie..nu-nteleg de ce te tot bagi in discutii..in fine..nu nu imi plac manelele

| 3mil a răspuns (pentru razicopilprost):

Ce proasta esti laughing

| razicopilprost explică (pentru 3mil):

Ba fraiere da tu ma-i intrebat daca imi plac manelele si tiam rasp ca nu..vai doamne..auzi nai treaba de facut?laughingma plictisesti la moarterolling on the floor

| shtefy a răspuns (pentru razicopilprost):

Cu placere, daca mai ai intrebari, nu ezita happy bafta multawinking

| 3mil a răspuns (pentru razicopilprost):

Scuza-ma ca te-am deranjat zi cand ne vedem

| razicopilprost explică (pentru shtefy):

Bine nu prea inteleg..esti ala emil asa-i?winkingpari suspect

| razicopilprost explică (pentru 3mil):

Tu esti ala stefi nu? ba da ala esti.winking

| 3mil a răspuns (pentru razicopilprost):

Cum te-ai prins bravo tot ce am spus era doar o gluma tu esti desteapta

| razicopilprost explică (pentru 3mil):

Te ignor si gata...da e interesant..esti deosebit..doar pe tine te-a facut mata asa de prost.

| 3mil a răspuns:

Cu fata ta mai mult decat o maturatoare n-o sa ajungi, scuze