| PrivesteCatreCer a întrebat:

Salut mai flacai! Am 16 ani si ca tot vine vacanta de vara, as vrea sa ma angajez undeva, sunt din Bucuresti, unde-va sa primeasaca si adolescenti?

4 răspunsuri:
| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a răspuns:

Tu vrei sa vina vara ca sa te angajezi? laughing)

| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a răspuns (pentru PrivesteCatreCer):

Pune-ti lucrurile din casa pe olx, mercador sau okazii si faci bani laughing

| Zullabar a răspuns:

Fabricile angajeaza pe timp de vara si avand in vedere ca e vorba de Romania nu se uita la varsta, dar iti recomand un Supermarket, acolo nu e greu si pot spune ca ai sa te si distrezi