| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Care sunt cele mai cautate limbi rare, exotice sau cum vreti sa spuneti si bine platite (fara engleza, franceza ca vorbitori de engleza si franceza gasesti la orice colt de strada laughing) ).

8 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Germana, araba, chineza, japoneza si limbile nordice.

| Peridava a răspuns:

Engleza NU este o limba rara.
Rusa (nu e "rara" dar nici nu o invata nimeni), chineza (va fi cautata), araba si limbile nordice.

| elyfel a răspuns:

Rusa,chineza,janponeza,coreeana,germana,araba

| bogdanme889 a răspuns:

Germana straight face

| anonim_4396 explică (pentru bogdanme889):

Rusa sau limbile nordice sunt cautate?

| bogdanme889 a răspuns (pentru anonim_4396):

Off,uitate aici si gasesti ce vrei http://www.zf.ro/......ii-4241876

| anonim11mr a răspuns:

Germana cea mai urata limba din lume. sad ma doare capul numai cat ii aud pe astia.dar daca vrei sa inveti aici poti avea un viitor in DE ..insa e multa rutina e aiurea insa ca viata frumoasa in Spania e mai bine doar ca sunt bani mai putini

| Peridava a răspuns (pentru anonim11mr):

Engleza este o limba germanica. Cum engleza va place tuturor dar germana, nu?