| Mariiaaaa a întrebat:

Hey! Ce facultati pot urma daca termin la stiinte sociale? Eu acum sunt la bio-chimie, dar in semestrul urmator ma transfer la profil de uman, la stiinte sociale. As vrea sa stiu ce pot urma cand voi termina liceul. happy Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Te ajută ca informație, www.alegefacultatea.ro
Pa, pa.

| Mihaela1964 a răspuns:

Drept,Litere,Facultatea de istorie, geografie, ASE.

| ElenaSA a răspuns:

Drept, Jurnalism, Filologie, Psihologie, Sociologie, Istorie, Geografie, Stiinte politice, Psihopedagogie speciala si lista poate continua.

| GoldandSilver a răspuns:

Cele mai bune facultati pe care le poti urma dupa ce termini stiinte sociale sunttonguesihologia,Sociologia,Economia,Filosofie,Jurnalism,Drept, Litere, Limbi Straine, Istorie, Geografie si Turism. Funda?

| GabyB94 a răspuns:

Orice vrei tu, se intro fie concurs de dosare si atuncimedia conteaza, nu ce ai studiat sau se intra prin examen si atunci conteaza ce stii