| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Fac 18 ani si as vrea sa aplic la S.R.I. pentru Antitero, imi trebuie facultate? Ma puteti ajuta cu mai multe informatii? Chiar imi doresc sa lucrez la Antitero din toata inima.Dau si funda!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cei limitati mental si cu probleme de respect nu sunt acceptati la SRI, acolo ajung doar cei cu facultate, cu masterate, cu calificari inalte, nu unul care nu stie nici sa vorbeasca si nici sa respecte pe ceilalti.

| Violleta2022 a răspuns:

Stai ca acu am vazut, tu esti ala cu repetentia, fiind doar clasa a IX-a la 16 ani, da, acum iti gasesc circumstante atenunate, ca acolo unde nu-i creier ...nici Dumnzeu nu cere.
Stiu parintii ce au la usa, daca nu vor sa te sustina, ca au ei motivele lor.

ia uite aici topicul tau, cu declaratia ta:
"în 10 Ianuarie | Hahafuckyou întreabă:
Salut, am 16 ani si de mic vreau sa ajung fotbalist..."

https://www.tpu.ro/......tii-nu-ma/

Răspuns utilizator avertizat