| brokxy a întrebat:

Hey. Mi-am depus CV la Mc Donalds si de aproape 2 saptamani nici un telefon. Ce sa fac? O sa ma sune? Sa nu radeti de mine dar incerc si eu orice job gasesc.

9 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Mai depune c.v uri și la alte locuri de munca. Poate o sa te sune.

| alina2k18 a răspuns:

Dar din ce oras esti de gasesti asa greu job?
Nu e de ras ca vrei sa lucrezi la Mc, chiar e de apreciat pentru ca nu e asa usor acolo.

| brokxy explică (pentru alina2k18):

Baia Mare, au zis ca ma suna luni in 10 nu m-au mai sunat, si am fost in restaurant personal si am dat cv......in data de 3
Ce sa fac am doar ghinion. Au ocupat toate locurile studentii cu part-timurile lor...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde ești? Poate îți recomand eu ceva.

| Nume6 a răspuns:

Sigur l-ai depus unde trebuie? Îţi dai seama ca au multe cereri dacă l-ai depus pe adresa lor de email, mai bine te duci la cel mai apropiat mc donald s din oraș și îl depui.

| brokxy explică (pentru Nume6):

Am fost acolo in restaurant si i-am dat cv-ul la o șefă a zis ca ma suna ea luni si PLA ca a trecut saptamana imediat. Lunea asta care a fost in 10 au zis ca ma suna...
Numai ghinioane am sad

| Paula2018 a răspuns:

Noi nu avem de unde sa stim daca te suna. Probabil se iau in functie de posturile disponibile. Depune mai multe cv-uri, in mai multe locuri si o sa te contacteze cineva. Succes?

| BilaRomânească a răspuns:

Hey, te poți lăuda că ești așa ghinionist încât nici Mcdobu nu a vrut să te angajeze.

| brokxy explică (pentru BilaRomânească):

Sa stii ca ieri au pus anunt ca angajeaza in orasul meu pe net! Cred ca nu le place fata mea sau ceva, sa mor numai ghinion am