| yoman13 a întrebat:

Hey TPU.Am o intrebare. Daca am o operatie la mana stanga, la 3-4 cm de incheietura, zona stanga, pot sa dau la Academia de Politie? Operatia are cam 8-9 cm.Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Wannax a răspuns:

Daca treci testele de teren si nu ai deficultati in a le duce la indeplinire poti fi linistit

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Controlul medical va spune dacă ești apt pentru meseria de polițist!
Succes.
Pa, pa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

E posibil sa ma insel dar nu cred ca ai voie cu semne distinctive pe corp

| teodore15 a răspuns:

Normal la la academie nu se accepta cu semne distinctive. Oricum nu-ti fa griji, te vei lamuri la evaluarea medicala!