| Matilda05 a întrebat:

Hey, TPU pentru a avea bodyguardul tău cine îl plătește sau cum e viața lui?

Nu aș vrea eu să am, doar întreb am văzut multor vedete.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vedetele si oamenii bogati au foarte multi bani, de aceea isi permit sa angajeze firme de paza, protectie si securitate care au jandarmi sau bodyguarzi, angajati ca sa protejeze sis a apere pe cei care platesc aceste servicii.
Pentru bodyguarzi este un simplu job, sa se asigure ca nu ataca nimeni pe acea persoana, pentru care el este angajat.

Nu stiu cati anisori ai, dar probabil esti foarte micuta ca sa intelegi cum functioneaza lumea asta si ce se intampla de unii au nevoie de protectie.

| Brizbriz a răspuns:

In general e o firma de securitate
sau e angajat direct... sunt mai multe job-uri pe langa vedete, in afara de bodyguard, camerista, bucatar, sofer, etc.
ii da un salariu ca oricarui angajat

| haileewatson a răspuns:

Angajezi o firma de securitate care iti asigneaza un bodyguard, sau il angajezi pe el direct daca e PFA (sau daca are propriul SRL). Intelegi?