| RisaSalvatore a întrebat:

poate nu luati intrebarea in serios, sau poate e cam aiurea dar... va rog sa nu dati comentarii aiurea... as vrea pareri si sfaturi big grin

Deciii` eu mi-as cam dorii sa fiu actritza in USA., poate credeti ca glumesc, dar chiar mi-as dori! :} Sunt in clasa. a 9a, trebuie sa merg la un liceu cu profil de teatru? happy

Eu cred ca am auzit ca in USA ca sa poti juca intr-un serial / film se mai fac si un fel de castinguri? thinking este adevarat?

Dau fundita si voturiii` big grin happy

Răspuns Câştigător
| mistery01ro a răspuns:

Talent, munca, TALENT! Reteta sigura...

P.S. - Daca cineva rade de visul tau, e un idiot! Cu totii avem vise... succes in a ti-l indeplini pe al tau!

2 răspunsuri:
| ShellyWebster a răspuns:

Castinguri se fac oriunde.normal ca se poate, cu multa munca.big grin

| OANA_6800 a răspuns:

Daca ai talent si iti place o sa ai sansa, in primul rand tr sa-ti placa ca sa mergi cu drag la munca si da sunt castinguri ca sa vada ce stii, t pune sa faci cate ceva.succes.