| vanessa_1231 a întrebat:

Imi place biologia, As vrea sa stiu ce facultati as putea urma, si ce as putea devenii. Funda

7 răspunsuri:
| Bacteriuță a răspuns:

Cred ca poti deveni medic [te duci la medicina], biolog marin. mai cauta pe google, intreaba profesorii. cineva tot trebuie sa stie. tongue

| eSc a răspuns:

Ai putea deveni(cercetator, biolog sau chiar profesor/a de biologie)
Bafta:X

| Nolkyz a răspuns:

Om cu diploma

| Iasmiine a răspuns:

Poti urma medicina si poti deveni medic.

| Roメette a răspuns:

Daca iti place atat de mult ai putea urma o facultate pentru doctoratwinking Sii mie imi place :X si la doctorat dauwinking

Aceasta este parerea mea.

fundita?

| tosevmarcel a răspuns:

Medicia, medic

| Maria_5506 a răspuns:

Biologie si chimie=>Medic