| Alëxa_9778 a întrebat:

Imi puteti da o idee de meserie? Chiar nu am nicio idee. Trebuie sa ma axez pe ceva pentru ca peste un an trebuie sa aleg un liceu. Imi place romana, desenul, sportul si hobby`urile mele sunt dansul, muzica si toate activitatile in aer liber. Ma puteti ajuta cu niste ideibatting eyelashes?

Răspuns Câştigător
| lays a răspuns:

Pai nu conteaza neaparat liceul pentru a urma o cariera.sunt vedete care au facut constructii sau liceu sportiv si acum ne incanta auzul.ai putea sa te duci la un liceu care iti place, daca nu-ti place matematica du-te la bilingv.si mai tarziu la facultate te decizi ce profil vei urma.bafta:*!

2 răspunsuri:
| IepurashRocker a răspuns:

Pãi vãd cã te axezi mai mult pe uman, filologie... cântãreatã, profesoarã de dans, designer...hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun profil posibil e contabilitate ( cel putin unul care te va ajuta pe viitor)winking