| Malii598 a întrebat:

In toamna incep clasa a 9a, profil mate-info. As vrea sa stiu cateva detalii despre acest profil. Daca este atat de greu cum zic unii. La ce se dau teza. Si daca la informatica intram in laborator din primele ore sau mai intai ni se predau anumite lectii?

1 răspuns:
| RaduDidactic a răspuns:

Deci mate-info contine chimie matematica si informatica la greu ca sa zic asa / la informatica depinde de profesoara ca la inceput nu trebuie calculator pentru informatica si crede-ma informatica nu este ceea ce crezi tu / o sa existe si T.I.C la cre ai sa inveti structura Pc-ului dar la informaatica o sa inveti lucruri destul de grele big grin