| marianflorinn a întrebat:

Inginer! Am un interviu pentru un post de inginer! Cateva informatii de la cine a mai fost la un astfle de interviu mi-ar fi de folos(exemple de intrebari).

2 răspunsuri:
| GreenBubble a răspuns:

Depinde de domeniu, in principiu iti vor pune intrebari legate de domeniul de activitate. Trebuie sa dovedesti ca ai suficiente cunostinte in domeniu astfel incat sa poti face fata situatiilor ce pot sa apara la locul de munca si intra in fisa postului tau. Succes!

| marianflorinn explică (pentru GreenBubble):

Da..stiu, voiam sa stiu de la cei care au trecut printr un interviu de gennul niste exemple de intrebari(desen tehnic, rezistenta, toleranta, engleza)

Întrebări recente