| Marrythenight a întrebat:

La academia fortelor aeriene, ca sa devii pilot/ controlor de trafic aerian trebuie sa platesti scolarizarea mii de euro cum am mai vazut pe TPU la o intrebare despre academia fortelor terestre? pe siteul celor de la academia fortelor aeriene nu am vazut nimic

1 răspuns:
| pufulescu a răspuns:

Nu am auzit asa ceva! Academia fortelor aeriene exact asa ceva pregateste, piloti.
Poate ai inteles gresit, fiindca imi amintesc de niste zvonuri cum ca daca renunti la acea scoala fara motive intemeiate ti se imputa costul scolarizarii.