| Raluca591 a întrebat:

La ce ma pot angaja pe un salariu de minim 500 de euro?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce stii sa faci?

| MihaelaDart a răspuns:

Educator sau instructor in educatie într-un centru de plasament. Mergi la protecția copilului la birouri și interesează-te pentru un post. Daca îți plac copiii și ai răbdare să lucrezi și cu cei cu probleme, poți să încerci să aplici un cv la ei.

suntserios
| suntserios a răspuns:

La ceva ce te pricepi.

| sierra1 a răspuns:

Ce știi să faci (bine)?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce firmă crezi ca te angajeaza pe tine sa-ti dea 500 de euro? Nici macar nu ai spus ce stii sa faci ce studii ai, ca pretentii se vede acolo stai bine.

| Wr3nch a răspuns:

Lidl plateste 3000 de lei pentru casieri. Daca nu ai studii superiorare dar arati bine faci 1000 de euro cu videochat happy

| darrio2007 a răspuns (pentru Wr3nch):

3000 pentru casier? Te auzi ce spui? Acolo faci de toate nu numai casier. Ai in mana salariul minim pe economie.

| Wr3nch a răspuns (pentru darrio2007):

''Lucrator comercial, 3000 lei''. Daca ai experienta e si mai mare.
https://www.undelucram.ro/......salariu-35

| darrio2007 a răspuns (pentru Wr3nch):

Acolo apare 2500 lei.

Răspuns utilizator avertizat
| readytofly a răspuns:

In call center daca stii alta limba decat romana si engleza.