| Al000 a întrebat:

La Facultatea de limbi straine, specializare japoneza, o sa mi se predea limba de la zero? Pentru ca am auzit diferite pareri....Si inca ceva : mi s-a spus ca ma pot muta de la o specializare la alta. Spre exemplu eu daca vreau sa ma mut de la japoneza la spaniola, care sunt conditiile pe care trebuie sa le indeplinesc?

1 răspuns:
| AFR81 a răspuns:

Bineinteles ca nu iti va preda limba de la zero. Trebuie sa ai si tu cateva cunostinte.