| GigiDurul a întrebat:

La facultatea de marketing va trebui sa vorbesc in fata clasei?

Răspuns Câştigător
| UlisesHarold a răspuns:

Depinde de proiectele pe care ti le dau profesorii, la unele lucrezi in echipa si unul dintre voi prezinta sau toti spuneti cate ceva.
De regula la fiecare materie o sa aveti de facut un proiect pe care trebuie sa-l prezentati din banca sau in fata la videoproiector.
De vorbit in fata colegilor, vei vorbi la orele de seminar cand vei fi pus sa raspunzi la anumite exercitii specifice, pentru ca se puncteaza activitatea, raspunsurile de la seminar.

4 răspunsuri:
| Itanul a răspuns:

Da, de fata cu colegii tai. Nu ramai singur cu profesorul, niciodata.

| GigiDurul explică (pentru Itanul):

De asta imi e teama! Sa nu vorbesc in fata tuturor...

| Itanul a răspuns (pentru GigiDurul):

Asta inseamna ca nu stapanesti materia, si nu vrei sa stie colegii ca primesti nota de trecere pe nedrept?
Esti la facultate, nu la gradinita.

| GigiDurul explică:

Nu am nicio cunostinta care este la acea facultate.