| IoanaIonuca a întrebat:

M-am intalnit intamplator cu o persoana pe care nu o cunosc, ma tot gandisem la ea si dupa un un timp ne-am intalnit iar, aveam o senzatie asa ciudata laughing As vrea sa o mai vad big grin Ati avut si voi "intamplari" de genul?

6 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Da. Acum vreo 2 ani era unul în autobuz care semăna a afacerist rus parcă și îl vedeam mereu când pleca de la muncă în autobuz, și mai încolo l-am văzut de câteva ori și dimineața, un an mai târziu când mă duceam la facultate. De asemenea anul trecut și ăsta, dimineață văd foarte des o fetiță cu glugă din aia cu urechi care se duce la școală și prindem foarte des același autobuz.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut un strain pe care l-am intrecut, dupa aia mai tarziu a aparut din nou in fata mea. S-a teleportat laughing

| GreenVoid a răspuns:

Da,in fiecare zii in autobuz.Din pacate persoana ma ignora intr-un mod evident si vizibil big grin

| ℛąin a răspuns:

Da, mi s-a întămplat să văd nişte străini de mai multe ori.

| Auarl a răspuns:

Eu personal am avut cand am fost la mare imi placea un baiat si cand veneam il cautam cu privirea.Dar dupa 1 saptamana numai era.Deci sa spunem cred ca si el m-a placut.L-am cautat si pe conturi de socializare dar nu l-am gasit.Si s-a intimplat multe, si nu puteam sa il uit.Ma bucur ca ai regasit persoana si cred ca placi persoana data.

| T0T a răspuns (pentru Auarl):

Haha mi-ai amintit și mie de o întâmplare la mare de acum vreo 3 ani unde lângă restaurantul unde mă duceam în apropiere lucra o fată la un magazin și o vedeam mereu pe acolo și a început să îmi placă de ea și cu greu am zis să îmi iau odată inima în dinți să vorbesc puțin cu ea, nu prea am schimbat multe vorbe, dar ce era curios era că îi plăcea să stea acolo să lucreze în loc să facă chestii de adolescent și parcă mi-a zis că preferă asta. Eh nu era foarte caldă ca să zic așa deci nu am insistat. Știu că a filmat puțin taică-miu la masă și a trecut ea prin spate, cred că încă mai există filmarea, ce nostalgic aș deveni.