| Andrulet_Unghii_Gel_Andreea_1991 a întrebat:

M-ar interesa si pe mine niste informatii legate de firmele de recrutare pentru munca in italia.stiu cateva persoane care au luat teapa... daca s-ar putea ca cineva sa imi recomande o firma cu care a plecat in Italia si a ajuns acolo unde isi dorea.multumesc

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Incearca prin fortele de munca si nu musai in Italia dar aia cer sa ai barem liceul terminat si ajungi cu bine prin Olanda sau belgia.

| taviyamato a răspuns:

Cauta pe google firmele de recrutare acreditate de inspectoratu teritorial de munca din judetu tau altfel iei te.ap.a.