| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a întrebat:

Ma poate cineva sa imi platesc datoria la Orange, deoarece am probleme de sanatate si castig greu bani.Am nevoie de o geaca de iarna barbateasca de culoare inchisa rimea 50 sau xl,am 1, 77 m si 70 de kilograme.Mai am nevoie urgent de o pereche de ghete nr. 43 pentru ca imi este frig le picioare.Am aritmie la inima,un rinichi lipsa din nastere, spatele deplasat de la o cazatura si o gastrita avansata.Mai am nevoie sa imi dea cineva cadou un telefon cu internet cu o camera de cel putin 8 mega sa postez poze facute de mine pe Facebook si in viitor sa castig bani din fotografii cu flori si peisaje postate pe internet.Cine vrea sa ma ajute sa ma sune la 0747537862. Multumesc anticipat.

6 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Un om care chiar e nevoias, ar spune : ajutati-ma cu ce puteti! asa ca, mergi la primarie si depune-ti acte pentru ajutor social, fiindca aici nu ai fost credibil

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 explică (pentru katy):

Am acte depuse pentru ajutorul social, dar vreau sa castig bani din fotografii. Multumesc pentru raspuns.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Bine ca ai bani de net

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 explică (pentru suntserios):

Navighez pe net la biblioteca oraseneasca.

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 explică:

Pot sa ofer o geaca de motor din piele maro la schimb cu un telefon mobil cu internet cu o camera de cel putin 8 mega deoarece am abonament la Orange cu internet inclus si am nevoie urgent de telefon sa pot folosi traficul de date.