| shakira_5160 a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine cu un sfat? as dori sa intru la medicina mie imi place foarte mult aceasta meserie as mai dori sa merg la liceul sanitar din craiova dar nu stiu daca este asa bun nu stiu incotr-o sa o apuc!

Răspuns Câştigător
| herbalist a răspuns:

Nu stiu sa te indrum catre un liceu anume pentru ca nu sunt din craiova dar pot sa iti spun ca pentru a intra la medicina generala trebuie sa stii bine carte de bio de a 11a de anatomie si la admitere se dau 100 de intrebari grila si pentru a ti asigura locul invata bine ca sa iei bac ul cu o nota mare.succes thumbs up

3 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Daca vrei sa intri la medicina, fa un liceu teoretic serios cu profilul stiintele naturii.

| bebemikutzz a răspuns:

Daca ai ambitie sa styy ca nu`ti trebuie profil de stiinte ale naturii...

eu de ex sunt la turism si din a 11 nu mai fac bio si deja mi-am luat manualul de a 11 pentru ca in vara asta vreau sa il invat singura.nu este atat de greubig grin

| bebemikutzz a răspuns:

A.si felicitari pentru alegere:X