| Iheartshoes a întrebat:

Nu imi place matematica si nici fizica.As merge la filo(in orasul meu) sau la liceul sanitar(in alt judet) ca sa intru la medicina...nu stiu ce sa fac.Astept sfaturi va rog!

1 răspuns:
| ReveuseKaari a răspuns:

De la filo nu prea ai cum sa intri la medicina decât cu multe meditaţii. Dacă vrei neapărat la medicina ştiinţe ale naturii e cel mai potrivit profil, dar te vei chinui mult cu matematica şi fizica.Nu ai cum să scapi de ele dacă vrei la această facultate.