| Maria2058 a întrebat:

Merita sa dau la facultatea de fotografie? Daca as urma-o, ce ar trebui sa fac dupa? Cum se castiga banii? Se castiga bine?

3 răspunsuri:
| MineIsLikeABridge a răspuns:

Daca iti place sa faci poze vei castiga bani pe pozele tale, daca o faci ca sa fie facuta va fi chiar rau fiindca ai facultetea aia si vrei sa mergi la un job si trebuie sa-ti dea cu cateva sute in plus, si vei face aceiasi muca ca alti fraieri si nu-i convine pe aceiasi mancare de peste sa dea bani in plus, daca faci facultatea trebuie sa faci ceva in fotografie

| aliybella a răspuns:

Nup din cate am auzit nu prea se castig bani, poti sa intrii daca ai relatii si mai departe, dupa facultate, ai nevoie iar de relatii. Poti castiga daca esti extrem de bun si faci cursuri de cand esti mic

| DavidDavid_3792 a răspuns:

Da dar mai intai du-te la mol