| anny9999 a întrebat:

Mi-am facut cont pe mai multe ptc-uri cum ar fi neobux,neodollar,clicksense,buxfortoday,twickerz, edclix, goldenclicks, etc.are cineva cont pe aceste ptc-uri sau stie cineva daca chiar se castiga pe ele sau sunt o minciuna si pierzi timpul degeaba sa vezi reclame pe ele/

2 răspunsuri:
| Koisan69 a răspuns:

Nu se mai castiga pe asa ceva de ceva ani, daca vrei sa castigi bani din asa ceva, poti incerca cu un site personal si cu google AdSense/AdWords

| Vali_Grecu_1994 a răspuns:

Se fac bani. daca si investesti bani :).nu multi. dar nu te poti imbogati peste noapte oricum. dupa un an poti sa-ti faci un profit recent. intra pe site-ul acesta http://ponturineobux.weebly.com si iti explica acolo. inscrie-te de pe link-ul meu si o sa fi referalul meu. daca vrei bineinteles. intra pe mail-ul de acolo daca ai nevoie de ajutor. multumesc :*