| anny9999 a întrebat:

Mi-am facut cont pe mai multe ptc-uri cum ar fi neobux,neodollar,clicksense,buxfortoday,twickerz,edclix, goldenclicks, etc.are cineva cont pe aceste ptc-uri sau stie cineva daca chiar se castiga pe ele sau sunt o minciuna si pierzi timpul degeaba sa vezi reclame pe ele/

1 răspuns:
| JBP a răspuns:

Pe neobux si clixsense sunt ok restul numai timpul poate sa iti spuna raspunsul eu vreau sa iti recomand altceva cred ca e cea mai simpla si efectiva metoda de a face bani pe net gratis http://freeonlinemonney.blogspot.ie/......-este.html