| anny9999 a întrebat:

Eu am cont pe ptc-uri gen neobux,neodollar, clicksense, buxfortoday, twickerz, edclix, goldenclicks.stie cineva daca chiar se castiga pe ele sau sunt o minciuna?

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai tu sa ne spui noua, ca tu ai conturi. Ai castigat? happy

| JBP a răspuns:

Sunt foarte multe situri de acest gen iti recomand clixsense si neobux celelalte sper sa nu dispara pana trebuie sa primesti banii. :) Un program foarte interesant iti recomand prin simpla descarcare a unei extensii pe chrome vei putea face mai multi bani decat din ptc èntru ca inlocuieste reclamele de la google sau alte reclame de pe paginile pe care le vizitezi cu propriile reclame si primesti puncte pentru asta 1000puncte valoreaza 0.75$ iar daca inviti alte persoane castigi si pentru asta citeste aici mai multe http://freeonlinemonney.blogspot.ie/......-este.html Bafta