| anonim_4396 a întrebat:

Nu am fost niciodata la un interviu cu angajatorul..si sunt speriata cine stie ce intrebari pun. vreau mai multe detalii despre interviu.dar nu luate de pe net vreau pareri cei care au trecut prin asa ceva.eu vreau sa ma angajez la paza

2 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

E foarte posibil sa te intrebe de ce vrei sa te angajezi pe postul asta si ce vei face in cazul in care... (imagineaza ei o situatie critica). daca nu au anuntat salariul, e foarte posibil sa te intrebe si ce salariu vrei. succes!

| Liviu_Mihai_Dobre_1987 a răspuns:

Cel mai important e sa ai incredere in tine sa vorbesti coerent si deschis nu te mananca ...probabil ca vei incepe prin a te prezenta, si o mica povestioara despre tine ce scoala ai absolvit? daca ai mai lucrat undeva pana acum ce hobbyuri ai? ce atturi. dar sa fi foarte relaxata sa privesti in ochi angajatorul cu incredere de sine...restulvine de la sine si sa vorbesti despre tine cat mai mult si ce crezi tu ca e relevant.Bafta