| allex20n a întrebat:

Nu conteaza ce meserie ai, conteaza sa fii cel mai bun. Abraham Lincoln. voi ce parere aveti?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti da cei mai bun daca nu iti place, deci conteaza ce meserie ai.cel mai bun nu e decat unul, daca reusesti sa fii acela succesul e garantat atat timp cat prestezi ceva ce se cere sau este apreciat.

| iSimo a răspuns:

Nazistuu' ala sad si il contrazic ..conteaza si meseria fiindca daca ai o meserie de 2 bani nu ai cum sa fii bun :"

| allex20n explică (pentru iSimo):

Totusi, depinde si la ce aspiri. poti avea o functie importanta doar pentru ca esti vazut bine de altii, dar de fapt nu e ceea ce iti doresti si te simti mereu neimplinit.