| Constantyn_Crysty_1987 a întrebat:

O firma care angajeaza soferi personali pentru directorii mi-au cerut poze dupa permisul de conducerefata verso pentru un control amanuntit, mie mi se pare dubios sa le dau poze, nu-l pot verifica la un interviu? Astept o parere, va multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Holiday a răspuns:

De ce sa piarda timpul cu tine chemandu-te la interviu daca nu corespunzi? E normal sa cheme doar pe cei care se incadreaza in cerintele lor si atunci e logic sa vrea sa vada daca te incadrezi. Probabil ca se cere o anumita vechime, anumite categorii, sa fie valid, etc.