| Chs_Răzvan_1991 a întrebat:

O parte din anult scolar trecut am primit bursa in fiecare luna. O sa primesc si anul asta? Scuze pentru categorie, dar n-am gasit unde sa o pun.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu spui ce bursa ai primit, acestea sunt de mai multe feluri. Oricum, daca o sa indeplinesti conditiile, o sa primesti si anul scolar ce urmeaza. Numai bine!

| TheAce a răspuns:

Daca ai bursa sociala atunci da, in cazul in care iti depui din nou dosarul si situatia materiala a familiei nu sa imbunatatit. Daca e vorba de bursa de merit (media ta) atunci trebuiee sa stii ca fiecare astfel de bursa are o durata de 5 luni de zile (un semestru). Daca in semestrul 2 ai obtinut tot o medie care sa se incadreze in locurile pentru bursa atunci in perioada noiembrie-martie vei mai primi bursa.

| sweettkarina97 a răspuns:

Nu se stie sigur. s-ar putea primul semestru "poate" dar al 2 lea nu prea cred. dar sa speram ca vom primi

| mabuhay a răspuns:

Normal, daca iti faci dosar si daca te accepta.Asta depinde de situatia financiara a familiei tale.