| Hdhdehsh a întrebat:

Pentru ce joburi poți opta daca ești inteligent, ai studii superioare insa nu ești prea vorbaret?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Doar pentru joburile pentru care ai facut acele studii superioare.
Fiind vorbaret sau mai putin vorbaret, nu tine de inteligenta si nici nu-ti deschide oportunitati de joburi.
Personalitatea omului nu are nimic de aface in profesia aleasa.

| sierra1 a răspuns:

Unul care spune despre sine "ești inteligent, ai studii superioare" ar fi scris "OPTA" chiar dacă e sau nu vorbăreț

| PainTech a răspuns:

Mersi, aveam nevoie de putina ironie pe ziua de azi happy