| Bianca_3121 a întrebat:

Planuiesc sa iau o bursa de studii in Anglia...voi fi cazata la un camin sau trebuie sa imi caut eu unde sa stau?

2 răspunsuri:
| NopeCheers a răspuns:

Conteaza undeai vrea sa te duci si ce sa faci acolo poti sta si la camin dar poti sta si in gazda conteaza daca ai note bine ca sa stai la camin daca nu ai trebuie gazda. bafta.

| narukgeo a răspuns:

Poti sta la camin pentru ati face mai usor prieteni.Din al doilea an te poti muta in gazda daca nu iti place la camin, eu personal, avand in vedere ca este vorba de caminele din Anglia iti recomand sa stai la camin.